Pokazywanie postów oznaczonych etykietą neon. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą neon. Pokaż wszystkie posty

sobota, 29 grudnia 2012

Neony także zimą.

   Wróciłam! Bardzo Was przepraszam za tak długą nieobecność i pustki na blogu. Zaczęło się od tego, że nie miałam co Wam pokazać. Gdy wracam do domu robi się już ciemno i choćby nie wiem jak bardzo chce zrobić zdjęcia to nie mam możliwości. Potem wplątało się trochę mojego ukrytego lenia. Podczas świąt trochę nadrobiliśmy i odtworzyliśmy niektóre outfity. Mam nadzieje, że wszystko wróci do starego porządku :).
  Trochę o stroju. Wraz z nadejściem zimy zapominamy o żywych, promiennych neonach. Nie chce się z nimi żegnać i zamierzam nadal je nosić (dzisiaj w lekko przygaszonym odcieniu).
Trzymajcie się cieplutko :*












buty-mcarthur
legginsy-brzozowska fashion
sweter-reserved
bransoletka, zegarek, torebka-allegro