poniedziałek, 3 grudnia 2012

Cay on my legs.

   Pada śnieg i chce się śpiewać kolędy. Wy też czujecie już ta świąteczną atmosferę? Uwielbiam! :3
Kobaltową kurteczkę kupiłam już rok temu w Stradivariusie. Myślę, że ten kolor bardzo pasuje na zimowe dni. W głowie połączyłam ją ze wzorzystymi legginsami i żółtymi butami.
  Chciałam pokazać w jednym wpisie strój na zewnątrz i wewnątrz, ale było już trochę ciemno i wszystkie zdjęcia bez zimowych dodatków są niewyraźne. Nie pierwsza uznaje, że w zimie trudniej się bloguje. Damy radę! Bye! :*













kurtka-Stradivarius
legginsy-orsay

buty-mcarthur

Niedługo postaram się uzupełnić ten outfit :)
Jedyne nierozmazane zdjęcie:

niedziela, 2 grudnia 2012

Nowości!

  Hello! Jak na fankę legginsów przystało do mojej szafy zostały zaproszone nowe dwie pary. Pierwsze dorwałam u "Brzozowska Fashion". Cenię jej rzeczy ze względu na wykonanie. Są bardzo wygodne i ładne ^^. Nad drugimi trochę się zastanawiałam, ale w końcu zdecydowałam się na ich zakup. Póki co jestem zadowolona.
 Podczas, gdy byłyśmy z przyjaciółką w showroom'ie musiałyśmy sobie coś kupić (jakże mogłoby być inaczej :p). Nasze serca oddałyśmy wisiorkom. Miłego oglądania! Papa :*






naszyjnik-madewithlove.blogspot.com
legginsy-brzozowska fashion (city),h&m (flower)

sobota, 1 grudnia 2012

Do trzech razy sztuka...

...-trzeci miesiąc blogowania :)!
   Ludzie dzielą się na tych, którzy nienawidzą Zmierzchu i tych, dla których jest to najlepszy film jaki widzieli. Zdecydowanie zaliczam się do drugiej grupy. Dzisiaj byłam w kinie na Księżycu w nowiu części II. Naprawdę polecam!!! Nie jestem najlepsza w streszczaniu (tylko zepsułabym Wam całą frajdę z oglądania ;p), dlatego zapraszam do kin. Dodaję ten film do listy moich ulubionych :)
   Jak pod koniec każdego miesiąca przypomnienie wszystkich outfitów z listopada.
Który podoba Wam się najbardziej? Witaj grudniu! Papa kochane! ;*

piątek, 30 listopada 2012

snowflake

Ostatnio przepadam za płaszczami. Są ciepłe, ładne i co ważne kryją nasze nóżki przed zimnem (a dla takich zmarzluchów jak ja to ważne ;p). W dzisiejszym poście możecie zobaczyć płaszczyk w malutkie śnieżynki, jak dla mnie strasznie słodkie. Do tego różowe dodatki i przesłodzony outfit gotowy. Tak jak lubię (od czasu do czasu ;)). Zmykam, bo trzeba się trochę pouczyć i porobić to i  owo ;). Miłego oglądania!








płaszczyk-ravel
legginsy-new yorker
buty-mcarthur


Zrób bransoletkę!

   Gdy parę dni nie mogłam dodawać nowych wpisów zrozumiałam jak bardzo lubie blogować. Brakowało mi tego, że nie obrabiam zdjęc następnie wrzucajac na bloga. Gdy tylko probuje dodać zdjęcia to wyskakuje mi ze przekroczyłam limit. Według doświadczonych blogerek na nowy rok wszystko się wyzeruje i wszystko wróci do normy. Jutro bede musiała dokupić miejsca. Na przyszłość zapamietam, żeby wrzucać zmniejszone zdjęcia do obróbki. Cóż...człowiek uczy się na błędach.
   Znalazłam w internecie fajny sposób na zrobienie ciekawej bransoletki. Musze skoczyć do Castoramy po czesci i się za taka biorę :). A Wam się podoba? Papa

Czego potrzebujemy?- 3 nici (może być mulina)
- 18 małych nakrętek z mosiądzu
- Trochę zręczności!





artykuł pochodzi ze strony http://cekin.pl/moda-kazdej-z-nas/zrob-sama-bransoletka-w-stylu-gwiazd-1216

poniedziałek, 26 listopada 2012

Leggings are my love!

  Dzisiaj post z inspiracjami.
Bardzo dużo wolnego czasu spędzam przed komputerem oglądając przeróżne legginsy. Zrobiłam krótki spis stron, na których znalazłam cudowne legginsy. Nie mogę się na nie napatrzeć! ;p Mam nadzieje, że ktoś znajdzie we mnie bratnią dusze i też popatrzy na nie z równą fascynacją. Miłego oglądania!
   Ps.: Lubicie takie wpisy jak ten? Piszcie co myślicie :)





http://www.mrgugu.pl/



http://pl-pl.facebook.com/Brzozofashion






http://www.romwe.com/accessories-leggings-c-36_45.html?dh






http://blackmilkclothing.com/




http://www.letsfunky.com/





http://www.lovelysally.com/




http://www.daddyz.com/locale/en-US/corpdefault.aspx?corpname=daddyz